فقط با یک اشتراک ماهیانه "رایگان نوروزی"، برای 850 دوره مجازی مهارتی + رصد آنلاین + کتاب صوتی + وبینار + دروس مدرسه + کلاس آنلاین + ... استاد اپ را نصب کن

با حمایت حامیان مالی برنامه جنبش آموزشی استاد اپ، اشتراک یک ماهه برای 1400 نفر رایگان شد

فقط با یک اشتراک ماهیانه "رایگان نوروزی"، برای 850 دوره مجازی مهارتی + رصد آنلاین + کتاب صوتی + وبینار + دروس مدرسه + کلاس آنلاین + ... استاد اپ را نصب کن

یادگیری نامحدود "رایگان"

برای همه اعضای خانواده ۸۵۰ دوره مجازی مهارتی و کتاب صوتی، کلاس آنلاین، وبینار و رصد آنلاین فقط با یک اشتراک ماهیانه "رایگان" به صورت نامحدود در استاد اپ قرار دارد

بیشتر بدانید

مدرسه و کنکور

با مشارکت اساتید برجسته کشور، دروس کلاس اول تا کنکور همراه با آزمایشهای درسی تولید شده و همراه با کلاسهای رفع اشکال در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

بیشتر بدانید

کلاس آنلاین رفع اشکال

کلاس آنلاین رفع اشکال دروس مدرسه به صورت كامل و مفصل توسط معلمین برجسته کشور با ارائه تمرينات و نكات جذاب 

ثبت نام رایگان محدود

تلسکوپ و میکروسکوپ آنلاین

دوست دارید آسمان را با تلسکوپ قوی رصد کنید؟ دوست دارید با میکروسکوپی قدرتمند به دنیای سلولها سفر کنید؟ پس چرا نمی کنید؟ چون تلسکوپ ندارید؟ چون میکروسکوپ ندارید؟ چون فرصت رفتن به رصدخانه ها و مراکر علمی را ندارید؟

ثبت نام رایگان محدود

مسابقه دانشمند شو

برای شرکت در مسابقه، ویدیوی آزمایشهای درسیت را بفرست و 2 میلیون تومان جایزه بگیر

بیشتر بدانید

استاد اپ چیست ؟

درباره استاد اپ

تصور کنید که بیشتر از 850 دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین، وبینار و رصد آنلاین از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه "رایگان نوروزی" به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک "رایگان نوروزی" به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید. 

جدیدترین محتوای آموزشی

مشاهده همه دوره ها

تشریح آناتومی خرگوش

خَرگوش پستانداری است علفخوار، از تیره خرگوشان (Leporidae) و دارای اندامی شبیه به گربه و گوش‌های دراز و لب‌های شکافدار. دست‌های خرگوش از پاهایش کوتاهتر است؛ و بسیار تند حرکت می‌کند، و دارای انواع مختلف است. در حدود ۶ تا ۸ بچه به دنیا می‌آورد. خاستگاه اصلی این جانور اسپانیا و آفریقای شمالی است، اما به بعضی از کشورهای دیگر هم مهاجرت کرده‌است. این خرگوش گیاهان بومی را می‌خورد و باعث می‌شود که سایر جانوران گرسنه بمانند. این جانور همچنین محصولات کشاورزی را منهدم می‌کند و برای خود سوراخ‌های زیرزمینی حفر می‌کند.  

کتاب صوتی شجاعت نوشتن

شجاعت نوشتن هر آنچه باید برای کتاب نوشتن و ثروتمند شدن از طریق آن بدانید شما کتابی در درون خود دارید! شما یک کتاب و یا شاید بیش از یک کتاب دارید. اما تا زمانی که کلمات را از درون­تان بیرون نکشید این کتاب قابل دسترس نیست. یک جمله ­ی قدیمی می­گوید: «آغاز کار نصف انجام کار است» که مفهوم آن انگیزه و دلگرمی دادن به ما برای شروع کارهاست. همچنین به ما متذکر می­شود پروژه­ هایی که آغاز کردیم و سپس رهایشان کرده­ایم، ارزش بسیار ناچیزی دارند. نوشتن یک کتاب نیازمند زمان، انرژی، تلاش، تشریک­مساعی در مورد جزئیات بی­پایان و تیم راغب و باانگیزه­ای است که شما را حمایت کند و در این پروسه نقش داشته باشد. باید برای نوشتن تصمیم بگیرید. نوشتن یک کتاب به شما قدرت نفوذ می­ دهد، و اعتبار شما را بیشتر می­ کند؛ و می ­تواند در برپایی تجارت شما و مشارکتی پایدار با دیگران کمک کند. کتاب­ها مثل نوزاد هستند: همچنان که زندگی می­کنند رشد می­کنند و بزرگ می­شوند و صاحب زندگی­ ای از آن خود می­شوند. از همه مهم­تر، همچنان که شما به نوشتن مشغول می ­شوید، رشد می­کنید، بزرگ می­شوید و مورد توجه قرار می­گیرید و حتی در مورد آنچه که به آن اعتقاد دارید و می­دانید و به آن فکر می­کنید، سلطه­ی بیشتری پیدا می­کنید. همچنین، کتاب­ها قانون جذب را با خود حمل می­کنند و انسان­های متفکر کتاب­های شما را می­خوانند و درصددِ یافتن شما برای برقراری رابطه ­ی دوستی، برگزاری سمینارها، آموزش، راهنما و مشاوره و همکاری با شما خواهند بود. نویسنده: مارک ویکتور هانسن ، جیمز اسکین گوینده: محمد یزدانی

سیستم مختصات استوایی

یکی از روشهای تعیین موقعیت اجرام در آسمان سسیتم مختصات استوایی می باشد. یکی از مجموعه‌های عمومی که برای معرفی مختصات سماوی بکار گرفته می‌شود، به نام مختصات استوایی است که بر اساس استوای سماوی بنا نهاده‌اند. مختصات شمال و جنوب که معادل سماوی برای عرض روی «زمین» محسوب می‌شود به نام «میل» است و مانند عرض بر حسب درجه ( ۫ ) ، دقیقه ( ‘ ) و ثانیه ( ” ) از صفر بر روی استوای سماوی تا ۹۰ درجه در جنوب بر روی قطبین سماوی ، اندازه گیری می‌شود. کل دایره سماوی به ۳۶۰ درجه تقسیم می‌گردد. یک درجه می‌تواند به ۶۰ دقیقه کمانی ( َ ۶۰) و یک دقیقه کمان به ۶۰ ثانیه کمانی ( ” ) تقسیم شود.

پادکست جرأت مخالفت

بیشتر افراد بطور ذاتی از جدال دوری می کنند، اما آنطور که "مارگارت هِفرنان" به ما نشان می دهد، مخالفتِ خوب، محور پیشرفت است. او با مثال توضیح می‌دهد (گاهی خلاف شواهد) که چطور بهترین شرکا، تاییدکننده‌ی یکدیگر نیستند -- و چطور گروههای بزرگ تحقیق، روابط و تجارتها، باعث مخالفت عمیق افراد می‌شوند.

Image
Image

مدرسه و کنکور

مشاهده همه دوره ها

زبان انگلیسی پایه دوازدهم با استاد امين امينی

جلسه جدید، درس زبان انگلیسی پایه دوازدهم اضافه شده

علوم پایه چهارم و آزمایشگاه با استاد فريبا رضايی

جلسه جدید، درس علوم پایه چهارم اضافه شده

رفع اشکال ریاضی پایه پنجم

رفع اشکال ریاضی پایه پنجم

زبان انگلیسی پایه یازدهم با استاد امين امينی

جلسه جدید، درس زبان انگلیسی پایه یازدهم اضافه شده

با همکاران اُستاد اَپ آشنا شوید

Image

مبین نت

Image

فضای کار اشتراکی آبی و سفید

Image

مرکز EBS سوئد

Image

برنامه توان هفت

Image

سازمان فنی و حرفه ای

Image

خانه جوان

Image

آکادمی مجازی ایرانیان

Image

فضای بیکران ایرسا

Image

فناوری اطلاعات باربد

ورود اساتید به پنل آموزش های الکترونیکی
تولید آموزش و کسب درآمد در اُستاد اَپ
آموزشی که نیاز دارید را پیدا نکردید؟

استاد اپ، استاد اول

  • آدرس دفتر مرکزی: اصفهان - چهارباغ بالا – نرسیده به چهار راه نظر – طبقه فوقانی بانک تجارت – طبقه دوم
  • هم اکنون با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۰۹۴۸۵۳۱
  • ایمیل: info@ostaadapp.com