فقط با یک اشتراک ماهیانه "رایگان نوروزی"، برای 850 دوره مجازی مهارتی + رصد آنلاین + کتاب صوتی + وبینار + دروس مدرسه + کلاس آنلاین + ... استاد اپ را نصب کن

با حمایت حامیان مالی برنامه جنبش آموزشی استاد اپ، اشتراک یک ماهه برای 1400 نفر رایگان شد

فقط با یک اشتراک ماهیانه "رایگان نوروزی"، برای 850 دوره مجازی مهارتی + رصد آنلاین + کتاب صوتی + وبینار + دروس مدرسه + کلاس آنلاین + ... استاد اپ را نصب کن

یادگیری نامحدود "رایگان"

برای همه اعضای خانواده ۸۵۰ دوره مجازی مهارتی و کتاب صوتی، کلاس آنلاین، وبینار و رصد آنلاین فقط با یک اشتراک ماهیانه "رایگان" به صورت نامحدود در استاد اپ قرار دارد

بیشتر بدانید

مدرسه و کنکور

با مشارکت اساتید برجسته کشور، دروس کلاس اول تا کنکور همراه با آزمایشهای درسی تولید شده و همراه با کلاسهای رفع اشکال در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

بیشتر بدانید

کلاس آنلاین رفع اشکال

کلاس آنلاین رفع اشکال دروس مدرسه به صورت كامل و مفصل توسط معلمین برجسته کشور با ارائه تمرينات و نكات جذاب 

ثبت نام رایگان محدود

تلسکوپ و میکروسکوپ آنلاین

دوست دارید آسمان را با تلسکوپ قوی رصد کنید؟ دوست دارید با میکروسکوپی قدرتمند به دنیای سلولها سفر کنید؟ پس چرا نمی کنید؟ چون تلسکوپ ندارید؟ چون میکروسکوپ ندارید؟ چون فرصت رفتن به رصدخانه ها و مراکر علمی را ندارید؟

ثبت نام رایگان محدود

مسابقه دانشمند شو

برای شرکت در مسابقه، ویدیوی آزمایشهای درسیت را بفرست و 2 میلیون تومان جایزه بگیر

بیشتر بدانید

استاد اپ چیست ؟

درباره استاد اپ

تصور کنید که بیشتر از 850 دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین، وبینار و رصد آنلاین از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه "رایگان نوروزی" به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک "رایگان نوروزی" به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید. 

جدیدترین محتوای آموزشی

مشاهده همه دوره ها

نقش سیستم های اطلاعاتی در تصمیم گیری موثر

نقش سیستم های اطلاعاتی در تصمیم گیری موثر

آموزش مقدماتی تنبک

من محمد علی برجیان ،تنبک نواز هستم و سعی کرده ام به هنرجویان تکنیک های اساسی تنبک نوازی را در قالب ریتم های متنوع و جذاب در طی این دوره به هنرجویان اموزش دهم. تنبک از از پنج قسمت پوست ،دهانه ی بزرگ،تنه،نفیر و دهانه ی کوچک تشکیل شده است. برای نوازندگی تنبک باید نفیر تنبک را روی یک پا و دهانه ی تنبک را روی پای دیگر گذاشت.یک دست بر روی تنبک و دست دیگر ازاد است.

آموزش برنامه نویسی #C در unity

برای ساخت یک بازی ابتدا به نرم افزارهای طراحی گرافیکی دوبعدی و سه بعدی مانند فتوشاپ و مایا نیاز است. سپس یک موتور ساخت بازی مانند یونیتی برای طراحی گیم پلی لازم است.در این دوره با زبان برنامه نویسی سی شارپ برای کد زنی در محیط یونیتی اشنا می شوید. آموزش این دوره به زبان اصلی می باشد.

پادکست چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم - آنتونی رابینز

چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم - آنتونی رابینز خوشبختی کاری است که خودت باید برای خودت انجام بدهی. قرار نیست ذهنت این کار را برات انجام بدهد. ذهن دنبال این می گرده که چه چیزی اشتباه میباشد  و با ان  بجنگد یا فرار کند ازش،به این  میگن تلاش برای زنده ماندن. دیگه تو دوره ای نیستیم که یه ببر حمله کنه و ما رو بکشه، ما الان نگران این هستیم که مردم درباره ما چه فکری میکنند یا اینکه آیا به اندازه ی کافی پول درمیارم یا نه؟ یا اینکه این فردی که باهاش دوست شدم با من  میمونه یانه. همه ی این فکرو خیال ها رو در ذهن ما  مدام داره انجام میدهد  و بهت یاد میدهد که عادت های بخصوصی رو همیشه داشته باشی ولی تو باید بدونی که یه چیزی فراتر از ذهنت هست. من به مردم یاد میدم تا چطوری از بدنشون استفاده کنند تا ذهنشون رو تغییر بدن.

Image
Image

مدرسه و کنکور

مشاهده همه دوره ها

رفع اشکال ریاضی پایه پنجم

رفع اشکال ریاضی پایه پنجم

علوم پایه ششم با استاد اسما خدادادی

جلسه جدید، درس علوم پایه ششم اضافه شده

فیزیک پایه دوازدهم با استاد سيد محمد مهدی رضوی زاده

جلسه جدید، درس فیزیک پایه دوازدهم اضافه شده

علوم پایه هفتم و آزمایشگاه با دکتر نسيم هاديان

جلسه جدید، درس علوم پایه هفتم اضافه شده

با همکاران اُستاد اَپ آشنا شوید

Image

مبین نت

Image

فضای کار اشتراکی آبی و سفید

Image

مرکز EBS سوئد

Image

برنامه توان هفت

Image

سازمان فنی و حرفه ای

Image

خانه جوان

Image

آکادمی مجازی ایرانیان

Image

فضای بیکران ایرسا

Image

فناوری اطلاعات باربد

ورود اساتید به پنل آموزش های الکترونیکی
تولید آموزش و کسب درآمد در اُستاد اَپ
آموزشی که نیاز دارید را پیدا نکردید؟

استاد اپ، استاد اول

  • آدرس دفتر مرکزی: اصفهان - چهارباغ بالا – نرسیده به چهار راه نظر – طبقه فوقانی بانک تجارت – طبقه دوم
  • هم اکنون با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۰۹۴۸۵۳۱
  • ایمیل: info@ostaadapp.com