فقط با یک اشتراک ماهیانه "رایگان نوروزی"، برای 850 دوره مجازی مهارتی + رصد آنلاین + کتاب صوتی + وبینار + دروس مدرسه + کلاس آنلاین + ... استاد اپ را نصب کن

با حمایت حامیان مالی برنامه جنبش آموزشی استاد اپ، اشتراک یک ماهه برای 1400 نفر رایگان شد

فقط با یک اشتراک ماهیانه "رایگان نوروزی"، برای 850 دوره مجازی مهارتی + رصد آنلاین + کتاب صوتی + وبینار + دروس مدرسه + کلاس آنلاین + ... استاد اپ را نصب کن

یادگیری نامحدود "رایگان"

برای همه اعضای خانواده ۸۵۰ دوره مجازی مهارتی و کتاب صوتی، کلاس آنلاین، وبینار و رصد آنلاین فقط با یک اشتراک ماهیانه "رایگان" به صورت نامحدود در استاد اپ قرار دارد

بیشتر بدانید

مدرسه و کنکور

با مشارکت اساتید برجسته کشور، دروس کلاس اول تا کنکور همراه با آزمایشهای درسی تولید شده و همراه با کلاسهای رفع اشکال در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

بیشتر بدانید

کلاس آنلاین رفع اشکال

کلاس آنلاین رفع اشکال دروس مدرسه به صورت كامل و مفصل توسط معلمین برجسته کشور با ارائه تمرينات و نكات جذاب 

ثبت نام رایگان محدود

تلسکوپ و میکروسکوپ آنلاین

دوست دارید آسمان را با تلسکوپ قوی رصد کنید؟ دوست دارید با میکروسکوپی قدرتمند به دنیای سلولها سفر کنید؟ پس چرا نمی کنید؟ چون تلسکوپ ندارید؟ چون میکروسکوپ ندارید؟ چون فرصت رفتن به رصدخانه ها و مراکر علمی را ندارید؟

ثبت نام رایگان محدود

مسابقه دانشمند شو

برای شرکت در مسابقه، ویدیوی آزمایشهای درسیت را بفرست و 2 میلیون تومان جایزه بگیر

بیشتر بدانید

استاد اپ چیست ؟

درباره استاد اپ

تصور کنید که بیشتر از 850 دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین، وبینار و رصد آنلاین از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه "رایگان نوروزی" به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک "رایگان نوروزی" به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید. 

جدیدترین محتوای آموزشی

مشاهده همه دوره ها

درس رهبری به سبک سوزنبانها

شرایط کشور بیش از پیش خاص، غیر قابل پیش بینی و خارج از تحمل کسب و کارها شده است. چه باید کرد؟شرایط به نحوی است که اگر کسب و کار خود را با همین شرایط ادامه دهیم، مشخص نیست بر سر قطار و سرنشینانش چه می آید.محمد آکوچکیان، علاوه بر یک دهه تدریس رهبری استراتژیک سابقه مدیریت بر کسب و کارهای متعدد از جمله مراکز کارآفرینی و شرکتهابی فناوری اطلاعات را در کارنامه خود دارد. او در این سخنرانی تلاش می کند به ما نشان دهد به چه روشی می توان با خطر کمتری از این گردنه گذشت و چه برنامه ای را برای پیروزی احتمالی بر مشکلات باید در دستور کار قرار داد.

آماده باشید شکل در حال تغییر است

آماده باشید شکل در حال تغییر است.

کتاب صوتی نام ارزشمند شما

نام ارزشمند شما بدست آوردن بزرگترین دارایی زندگی نام شما باارزش­ترین دارایی شماست. این نام از بدو تولد به شما داده شده است. آن را رایگان بدست آورده­اید، اما بسیار ارزشمند است. بدن شما، با تمام ویژگی ­های معجزه ­آسایش روزی از بین خواهد رفت، اما نام شما تا ابد باقی می‏ماند! این نام به چه معناست؟ شما را چگونه می‎شناسند؟ چه کارهایی سبب افتخار نام شما می‏شود و چه کارهایی این نام را لکه­ دار می‏کند؟ هنگامی که زندگی را آغاز می­کنیم، نام ما نه عیب و ایرادی دارد و نه شهرت و افتخاری. صفحاتِ کتاب نام ما، خالی است. و سپس آغاز به نوشتن می­کنیم. ما با آنچه انجام می­دهیم؛ با شیوۀ رفتار خود با دیگران، با شیوۀ گفتار خود، با افکار و شیوۀ زندگی خود، و با اهداف انتخابی خود و افرادی که برای همکاری برمی­گزینیم، در کتاب نام خود می­نویسیم.   نامی که برای خود ساخته ­اید، سرعت رویدادهای زندگی شما را مشخص می­ کند. اگر سایرین شما را فردی مؤثر در کارهای گروهی بدانند، علاقه خواهند داشت که در تیم شما کار کنند، و در نتیجه طرح­های شما به سرعت به ثمر خواهد نشست. اگر شما به عنوان فردی خودخواه شناخته شده و تنها نگران منافع خود باشید، دیگران از ورود به تیم شما خودداری خواهند کرد؛ در نتیجه اهداف شما به کندی پیش خواهد رفت و در هر مرحله­ ای با سرخوردگی مواجه خواهید شد. از این­رو برای پیشبرد اهداف خود باید افرادی جدید پیدا کنید، افرادی که از نام و شهرت شما بی­اطلاع باشند. هرچه روابط شکست­ خورده ­ی بیشتری داشته باشید، لازم می­شود در ارتباطات خود بیشتر به سراغ قانون و مقررات بروید. در این هنگام خود را در حال تنظیم قراردادهای طولانی خواهید یافت تا افرادی که شما را نمی­شناسند، نسبت به شما احساس امنیت بیشتری داشته باشند. نویسنده: مارک ویکتور هانسن ، جیمز اسکین گوینده: امین ضیایی

استراتژی برتر بازاریابی محتوا

استراتژی محتوا برای وب، اولین نکته ای می باشد که به آن باید فکر کرد. زمانی که شما برای کسب و کار خود یک سایت طراحی می کنید اولین استراتژی محتوا می باشد. بازاریابی محتوایی یک فرآیند بازاریابی برای کسب‌ وکارهاست که هدف آن تولید محتوای با ارزش و بسیار جذاب به منظور جذب، بدست آوردن و ارتباط برقرار کردن با مخاطبان هدفی است که از قبل تعیین کرده‌اید.در این وبینار سرکار خانم نرگس غلامی مدیرعامل مجموعه محتواسازان به این مسئله می پردازد.

Image
Image

مدرسه و کنکور

مشاهده همه دوره ها

علوم پایه دوم با استاد اسما خدادادی

جلسه جدید، درس علوم پایه دوم اضافه شده

فیزیک پایه یازدهم و آزمایشگاه با استاد سيد محمد مهدی رضوی زاده

جلسه جدید، درس فیزیک پایه یازدهم اضافه شده

وبینار های کنکوری

وبينار کنکور برای درس زبان انگلیسی در استاد اپ استاد اپ از ابتدای سال تحصیلی، دروس اصلیِ پایه های اول تا دوازدهم را با یک اشتراک کم هزینه ماهیانه و دسترسی نامحدود برای دانش آموزان فراهم نموده است. اکنون کلاسهای آنلاین را نیز برای تکمیل فرایند آموزشی با اساتید برجسته فعال کرده است. اولین وبینار، مربوط به درس زبان انگلیسی است که به صورت رایگان با استاد امینی برای کاربران استاد اپ برگزار می شود.اين وبينار با موضوع حل تست هاى كنكور و رفع اشكالات مبحث معلوم و مجهول بود.

رفع اشکال ریاضی پایه چهارم

رفع اشکال ریاضی پایه چهارم

با همکاران اُستاد اَپ آشنا شوید

Image

مبین نت

Image

فضای کار اشتراکی آبی و سفید

Image

مرکز EBS سوئد

Image

برنامه توان هفت

Image

سازمان فنی و حرفه ای

Image

خانه جوان

Image

آکادمی مجازی ایرانیان

Image

فضای بیکران ایرسا

Image

فناوری اطلاعات باربد

ورود اساتید به پنل آموزش های الکترونیکی
تولید آموزش و کسب درآمد در اُستاد اَپ
آموزشی که نیاز دارید را پیدا نکردید؟

استاد اپ، استاد اول

  • آدرس دفتر مرکزی: اصفهان - چهارباغ بالا – نرسیده به چهار راه نظر – طبقه فوقانی بانک تجارت – طبقه دوم
  • هم اکنون با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۰۹۴۸۵۳۱
  • ایمیل: info@ostaadapp.com