Image
پیشنهاد ویژه: 50% تخفیف اشتراک استاد اپ فقط در عید فطر با کد fetr99

درباره استاد اپ

استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی بر روی موبایل با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از 800 دوره و کتاب صوتی متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید از دوره های رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید. 

0
دقیقه آموزش
0
دوره غیر تکراری
0
موضوع آموزشی

استاد اپ چیست ؟

درباره استاد اپ

استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی بر روی موبایل با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از 800 دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید از دوره های رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید. 

جدیدترین دوره ها

مشاهده همه دوره ها

10 قاتل فروش شما

هر فروشنده باتجربه ای می تواند چندین ماجرای تلخ را که باعث از دست رفتن مشتری شده است، برای شما تعریف نماید.برخی از فروشندگان بدون توجه به حضور رقبای متعدد در اطرافشان، اشتباهاتی را مرتکب می شوند که باعث بی نتیجه ماندن فرآیند فروش می گردد. اینها قاتل فروش هستند. فروشندگان موفقِ امروز، درس های ارزشمندی را از چنین موقعیت هایی آموخته و به کار بسته اند . آنها می دانند که از دست دادن مشتری سهل تر از آن است که تصور می شود. قاتل فروش عنوان یک پادکست فوق العاده است که به شما آدرس دقیق رفتارها و رویدادهائی را می دهد که فرایند فروش شما را نابود می کنند.

پادکست عشق خداوند - جول اوستین

عشق خداوند – جول اوستین با اطمینان از عشق خداوند با اعتماد به نفس زندگی کنید خدا این توانایی خارق العاده را دارد که با همه ما طوری رفتار کند که انگار فقط شخص ما فرد مورد علاقه او هستیم. عشق خدا نامحدود است و نیازی ندارد شخص خاصی را انتخاب کند و عشق او شامل تمانی انسانها و مخلوقات می‌شود. خداوند فقط عشقش را ابراز نمی‌کند؛ بلکه  او خود عشق است. خداوند شما را دوست داردچون فرزند و مخلوق او هستید. او روح خود را در شما دمیده است. زمانیکه این عشق رو دریافت می کنید, با اعتماد به نفس زندگی می‌کنید. شما کسی هستید که خدا عاشق اوست. وقتی خودتان را فرد مورد علاقه خدا می‌بینید, با اعتماد به نفس  به درگاه او می‌روید و شجاعانه دعا می‌کنید, رویاهایتان را از او می‌خواهید, به این باور دارید که سلامتی‌تان بهبود پیدا می‌کند و درهای جدیدی باز می‌شود. نه به خاطر آدمی که شما هستید بلکه به خاطر این که شما مخلوق خداوند هستید و عشق او نامحدود است. عشق واقعی ربطی به عملکردتان  و کاری که می‌کنید یا نمی‌کنید ندارد. بلکه عشق واقعی را خدا همین الان هم دارد. وقتی عشق خدا را دریافت می‌کنید و می‌دانید که علی‌رغم کاستی‌ها، او هنوز به شما افتخار می‌کند و شما را شاهکار می‌داند, باعث می‌شود روحیه‌تان بالا برود و به شما قدرت می‌دهد که بهتر عمل کنید و ان زنجیر‌هایی که شما را عقب می کشند را بشکنید. عشق خداوند یک هدیه است پس با ایمان ان را دریافت کنید و با شجاعت به درگاه خدا بروید. یادتون باشه عشق واقعی, راجع به عشق شما به خدا نیست, بلکه شناخت اون عشق بزرگیه که خدا به شما داره. اگه این کار رو بکنید, مطمئنم و باور دارم که با اعتماد به نفس و اطمینان زندگی می کنید و از موانع رد میشید و بالا تر میرید. و هر چیزی که خدا خواسته میشید. گوینده: مهبد قناعت پیشه

ماه نو و مرغان آواره

رابيندرانات تاگور (Rabindranath Tagore) (۱۸۶۱-۱۹۴۱) عمر پرباری داشته که در طى آن در زمينه ‏هاى گوناگون فرهنگى، سوای شاعرى، کارنامه‌ی بلند و درخشانى پديد آورده‏ است، که حتا با يک نگاه زودگذر به آن هم می‌ى‏شود اين را فهميد: بيش از سى نمايش‏نامه و صد داستان بلند و کوتاه دارد، با بيست مجموعه‌ مقاله در اين زمينه‏‌ها: دستور زبان، عروض، تاريخ، علم، مسائل اجتماعى و سياسى، فلسفه و دين و يادداشت‏هاى روزانه‌ی بسيار، نامه‏هاى بى‏شمار، سفرنامه‏ها، کتاب‏هاى درسى براى کودکان و خيلى چيزهاى ديگر. فيلسوف و نقاش و موسيقى‏دان بوده: پرده‏ها کشيده و دو هزار ترانه و سرود ساخته؛ در کار آموزش شوق و شور بسيار داشته؛ دانشگاه ويشوَه بهارَتى را بنیاد گذاشته؛ مستقيم و نامستقيم در سياست هند نقش چشمگیری داشته، گِرد عالم گشته و شادى و همدلی را بشارت داده است. از رهگذر آثار و کارهایش هند در آن ايام نامور شده بود؛ روی‌هم‌رفته چنان شخصيت چشمگيرى داشته که مهاتما گاندى می‌گوید در‌این‌باره بارها انديشيده و به اين نتيجه رسيده که برجسته‏‌ترين چيزى که در تاگور هست همان شخصيت اوست. اما، با همه‌ی اين‏ها، نمی‌دانم چرا بيشتر ما فکرمی‌کنيم تاگور فقط شاعر است؟ شايد براى اين باشد که هرچه جز شاعرى اوست همه تجلى همان شاعرى اوست. اما از شاعریش، همين بس که هزار شعر مشهور دارد. از يک چنين عظمتى سخن‌گفتن، بحرى در کوزه‏‌يى ریختن يا از تنگناى روزنى به جهانى حيرت‏انگيز نگاه‌کردن است. راستى چه‌طور مى‏شود از ارزش مردى گفت که در هنرش آسودگى و آرامش و آگاهى براى جهانى آورده که بوى باروت و خون مى‏داده؛ و او چراغ‏دلانه در جهانى زيسته که ظلمت دو جنگ جهانیش آبروى انسانيت را به ريمِ وهن و نکبت آلوده‏ است، جهانى پر از «هذيان نفرت»، چنان که تاگور مى‏گويد. تاگور در 1941 درمى‏گذرد، يعنى در هنگامه‌ی جنگ جهانى دوم. او جنگ را يک رابطه‌ی انسانى مى‏بيند نه يک رابطه‌ی سياسى صِرف؛ و آن را نشانِ نقص و ناپروردگى انسان‏ها و دور‌بودن‏شان از کمال انسانى مى‏داند. اما در چنين هنگامه‌ی آتش و آسيب و نوميدى، خاصه در هند آن‌زمان، او هنوز اميدوار است که انسان بتواند خودِ راستين و جهانِ حقيقى خود را دريابد و بشناسد. شايد به همين دليل است که مهاتما گاندى او را «نگهبان شرق» نامیده؛ و چينى‏ها او را «خورشيدى با توان تندر» خوانده‏اند. تاگور، شاعر بنگالی، عارف است، عارفى عميقاً انسان‏گرا و عاشق زيبايى و حقيقت؛ فرزانه است؛ فرزانه‏يى خلاصه‌ی تمامى فرهنگ‏هاى جهان. در واقع او آبگينگىِ تمام حرکت‏هاى تفکر شرق و غرب در هند؛ و شايد هم بيرون از هند است. هم از تجربه‏هاى غربى بهره‏ها گرفته و هم از سرچشمه‏هاى شرقى که در هند بوده‏ نوشيده‏ است. ...رابیندرانات تاگور در سال 1899 کتابی به اسم کَنِکا منتشر کرد. در 1916 که به ژاپن می‌رفت، بخشی از آن را به انگلیسی ترجمه کرد و شعرهای دیگری نیز به آن اضافه کرد و با اسم‌های مرغان آواره منتشر کرد.تاثیر ترانه‌های کوتاه ژاپنی بخصوص هایکو- که تاگور آن را شعر تصویری می‌نامد- در آنها پیداست. (ع.پاشایی، یادداشت مترجم، از کتاب‌های مرغان آواره و گیتانجلی)

ایجاد ارتباط با مشتری در کسب و کار

در مرحله سوم از طراحی کسب و کار، بعد از شناخت مشتری درگام اول و شناخت بازار در گام دوم، به اهمیت ایجاد ارتباط با مشتری می پردازیم. خواهیم دید که اگر بتوانیم یک رابطه خوب با مشتری ایجاد کنیم، چه تاثیراتی در کسب وکار ما دارد و یا این که چگونه و با چه روش هایی می توانیم این رابطه ها را ایجاد کنیم. ایجاد ارتباط با مشتری به زبان ساده،مسیری است که شما به کمک آن می توانید محصول تان را به مشتری برسانید. برای اینکه بتوانید چرخه کسب وکار خود را حفظ کنید،لازم است که بدانید در این دوران مشتری انتظار دریافت و یا اطلاع رسانی محصول را به سبک خودش دارد و ما باید به فکر ایجاد این مسیرها طبق شرایط استاندارد و مطلوب مشتری باشیم.

آموزشهای روزانه

مشاهده همه دوره ها

رادیو MBA

شنونده برنامه های رادیو اینترنتی MBA باشید. برنامه ای که با ظرافت، هم به شما آموزش می دهد و هم فضای مدیریتی شادی را برای شما فراهم می کند. آکادمی اینترنتی eLearnEver، با پشتیبانی موسسه World Wide Science مالزی و همراهی تمام دانشجویان و اساتید فارسی زبان دوره آنلاین MBA، این برنامه را برای شما اجرا خواهند نمود. شما هر زمان از شبانه روز به برنامه های رادیو دسترسی خواهید داشت. برنامه رادیو MBA اصولا از بخشهای زیر تشکیل شده است: آموزش، تحلیل و گفتگوهای مدیریتی مدیر امروز (معرفی یکی از برترین مدیران ایران و جهان) حکایات و طنزهای مدیریتی

SkolaCast

براي موسسه eLearnEver ارائه خدمات نوين براي گسترش پيشرفت در كشور هاي درحال توسه، فراتر از يك شعار است.در اين راستا برنامه SkolaCast با ارائه پادكست ديدگاه واضح تري از دنياي آموزش رابه شما معرفي ميكند.برنامه SkolaCast با ارائه دانش مديريت و كسب وكار روند يادگيري را تسهيل ميكند .اين برنامه به صورت هفتگي ارائه ميشود؛براي دسترسي به پادكست ها،استاد اپ را دنبال نماييد.

پادکست های انجمن مدیریت آمریکا

پادکستهای انجمن مدیریت آمریکا که به زبان اصلی می باشد.

رادیو نوسان

رادیو نوسان از سرتیتر اخبار اقتصادی هر روز در زمانی زیر 5 دقیقه مطلع شوید. این هدف شروع به کار رادیو نوسان است. البته قرار نیست که این تنها هدف رادیو نوسان باشد. بزودی تحلیل های روز اقتصادی و گفت وگوهای جذاب با کارآفرینان و صاحبان صنایع و تولید نیز به پکیج رسانه ای رادیو نوسان اضافه خواهند شد. اما در شروع باید بگوییم که در رادیو نوسان اخباری را می شنوید که بر روند کسب و کار و زندگی روزانه شما تاثیر مستقیم دارند.

استاد اپ چه می کند؟

با همکاران اُستاد اَپ آشنا شوید

Image

مبین نت

Image

مرکز EBS سوئد

Image

سازمان فنی و حرفه ای

Image

آکادمی مجازی ایرانیان

Image

آسیاتک

Image

فناوری اطلاعات باربد

ورود اساتید به پنل آموزش های الکترونیکی
تولید آموزش و کسب درآمد در اُستاد اَپ
آموزشی که نیاز دارید را پیدا نکردید؟

استاد اپ، استاد اول

  • آدرس دفتر مرکزی: اصفهان - ارگ عظیم جهان نما - فاز چهارم - طبقه ۵ - واحد ۵۰۱
  • هم اکنون با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۰۹۴۸۵۳۱
  • ایمیل: info@ostaadapp.com