Image

با دانش پایتونت به یادگیری علوم کمک کن! جایزه بگیر

دانش آموزان و دانشجویان زیادی در استاد اپ حضور دارند. موضوعات مختلف درسی یا آزمایشگاهی باعث می شه که این گروه نیازمند ابزارهای کمک آموزشی و پژوهشی متنوعی باشند. ما در استاد اپ تلاش می کنیم تا با کمک متخصصان، به این نیازهای فزاینده پاسخی موثر بدهیم. اگر برنامه نویسی با پایتون را آموزش دیدین یا به آن علاقه دارین، ادامه متن را بخونید.
ما با همکاری مرکز EBS سوئد، یه مسابقه برنامه نویسی با پایتون برای کد نویسی در موضوع های زیر
داریم :

  • ریاضی: معادله دکارتی دلخواه ریاضی را رسم کنید. امکان رسم خط مشتق در هر نقطه دلخواه و انتگرال معین بین هر دو نقطه دلخواه آن را فراهم آورید.

  • فیزیک نور: هر تعداد آینه (تخت  یا کروی) یا عدسی (محدب و مقعر) که کانون آنها را مشخص می کنیم، روی یک خط قرار می دهیم. یک جسم در هر نقطه دلخواه روی همان خط قرار می دهیم. مسیر خطوط نور و تصویر نهایی را رسم کنید.

  • فیزیک الکتریسیته: قرار دادن گلوله های بار مثبت یا منفی در هر نقطه دلخواه از صفحه (حداکثر 20 بار مثبت و 20 بار منفی) و رسم خطوط میدان الکتریکی.

  • فیزیک مکانیک: یک شهابسنگ را با چگالی، سرعت و زاویه مشخص به سطحی با چگالی مشخص می زنیم. شما با گرفتن این متغیرها، شکل گودال برخوردی را شبیه سازی کنید.شما می تونید از هر الگوریتمی که از لحاظ مبانی علمی درست باشد استفاده کنید. فقط تا
10 اسفند 1399 حتما کدهای خود را به  دست ما برسونید. قطعا نوآوری، طراحی و کیفیت اجرای مناسب، امتیازهای بالایی خواهند داشت.

داوران ما برنامه های شما را در هر بخش به صورت جداگانه بررسی می کنند و به 4 نفر اول هر بخش چهار جایزه تقدیم می کنند:

  • 4 نفر اول، هر کدام یک جـايـزه نقدی یک میلیون تومانی

  • یک نفر از میان 4 نفر به انتخاب داوران، جایزه ویژه یک میلیونی (علاوه بر جایزه قبلی) را دریافت خواهد نمود.

  • انتشار برنامه در اپلیکیشن استاد اپ با قابلیت مشارکت مالی

 

حالا اگر شما هم به برنامه نویسی پایتون علاقه داريد ولى هنوز آن را نیاموختین همين حالا استاداپ را نصب كنيد و در دوره برنامه نویسی پایتون شركت كنيد.

وقت را از دست ندين شماهم ميتونيد برنده ما باشيد.

 

 برای اطلاع از نحوه شرکت در مسابقه، با شماره 09120948531 گفتگو کنید