فقط با یک اشتراک ماهیانه "رایگان نوروزی"، برای 850 دوره مجازی مهارتی + رصد آنلاین + کتاب صوتی + وبینار + دروس مدرسه + کلاس آنلاین + ... استاد اپ را نصب کن

با حمایت حامیان مالی برنامه جنبش آموزشی استاد اپ، اشتراک یک ماهه برای 1400 نفر رایگان شد

فقط با یک اشتراک ماهیانه "رایگان نوروزی"، برای 850 دوره مجازی مهارتی + رصد آنلاین + کتاب صوتی + وبینار + دروس مدرسه + کلاس آنلاین + ... استاد اپ را نصب کن

یادگیری نامحدود "رایگان"

برای همه اعضای خانواده ۸۵۰ دوره مجازی مهارتی و کتاب صوتی، کلاس آنلاین، وبینار و رصد آنلاین فقط با یک اشتراک ماهیانه "رایگان" به صورت نامحدود در استاد اپ قرار دارد

بیشتر بدانید

مدرسه و کنکور

با مشارکت اساتید برجسته کشور، دروس کلاس اول تا کنکور همراه با آزمایشهای درسی تولید شده و همراه با کلاسهای رفع اشکال در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

بیشتر بدانید

کلاس آنلاین رفع اشکال

کلاس آنلاین رفع اشکال دروس مدرسه به صورت كامل و مفصل توسط معلمین برجسته کشور با ارائه تمرينات و نكات جذاب 

ثبت نام رایگان محدود

تلسکوپ و میکروسکوپ آنلاین

دوست دارید آسمان را با تلسکوپ قوی رصد کنید؟ دوست دارید با میکروسکوپی قدرتمند به دنیای سلولها سفر کنید؟ پس چرا نمی کنید؟ چون تلسکوپ ندارید؟ چون میکروسکوپ ندارید؟ چون فرصت رفتن به رصدخانه ها و مراکر علمی را ندارید؟

ثبت نام رایگان محدود

مسابقه دانشمند شو

برای شرکت در مسابقه، ویدیوی آزمایشهای درسیت را بفرست و 2 میلیون تومان جایزه بگیر

بیشتر بدانید

استاد اپ چیست ؟

درباره استاد اپ

تصور کنید که بیشتر از 850 دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین، وبینار و رصد آنلاین از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه "رایگان نوروزی" به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک "رایگان نوروزی" به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید. 

جدیدترین محتوای آموزشی

مشاهده همه دوره ها

9 قلاب فروشگاه شما برای مشتریان

فروشگاه های بزرگ و زرق و برق آنها خواه ناخواه هر کسی را به سمت خود جذب می کنند. تمام قسمت های این نوع فروشگاه ها از پارکینگ گرفته تا صندوق پرداخت پول طوری طراحی شده اند که شما را وادار به خرید و پول خرج کردن می کنند. فرض کنید شما برای خرید شیر به فروشگاهی رفته اید، وقتی از فروشگاه خارج می شوید، غیر از شیر، پودر ماشین لباسشویی هم خریده اید چون حراج بود، باگت تازه خریده اید چون ظاهر فریبنده ای داشت، چند چیپس و پفک هم خریده اید که با خانواده در کنار هم میل کنید. این در حالیست که تنها به قصد خرید شیر به فروشگاه رفته اید. تا به حال فکر کرده اید که سوپرمارکت ها چه ترفندهایی را به کار می گیرند که شما را به خرج بیاندازند؟ ما برای شما می گوییم.

چرا باید از حلقه قدرت مارک زاکربرگ بترسیم؟

یانیس واروفاکیس*-پروژه سندیکایی/ یادگیری درک توهم بودن کنترل کار دشواری است به خصوص زمانی که ما آماده‌ایم تقریبا همه چیز را قربانی کنیم و هر بهایی را بپردازیم و دیگران را کنترل کنیم. با این وجود، اگر بخواهیم دیگران برای مثال «مارک زاکربرگ» را از کنترل کردن خود باز داریم این درسی است که باید بیاموزیم. گوینده:سارا صالحیان فرد

دوره آموزشی میکس و تدوین فیلم ها (camtasia)

در این دوره با کمک آموزش هایی که دریافت می کنید خواهید توانست به کمک نرم افزار کمتازیا فیلم هایی که در اختیار دارید ویرایش کرده و روی آنها عملیات تدوین را انجام دهید و همچنین می آموزید که چگونه می‌توانید از صفحه نمایش ویندوز خود فیلمبرداری کرده و مباحثی که مدنظر شما میباشد را به آموزش تبدیل کنید به کمک این نرم افزار میتوانید تمام ایده‌های خود را در زمینه محتواسازی و فیلم سازی به عمل تبدیل کرده و اگر فیلمهای خود را با کیفیت خوب تولید کنید می‌توانید آنها را در شبکه های اجتماعی به فروش برسانید.

آموزش و کار با particle در unity

برای ساخت یک بازی ابتدا به نرم افزارهای طراحی گرافیکی دوبعدی و سه بعدی مانند فتوشاپ و مایا نیاز است. سپس یک موتور ساخت بازی مانند یونیتی برای طراحی گیم پلی لازم است.در این اموزش ها با پارتیکل و افکت های یونیتی اشنا می شوید. آموزش این دوره به زبان اصلی می باشد.

Image
Image

مدرسه و کنکور

مشاهده همه دوره ها

آزمایش های شیمی پایه یازدهم

جلسه جدید، درس شیمی پایه یازدهم اضافه شده

فیزیک پایه دوازدهم با استاد سيد محمد مهدی رضوی زاده

جلسه جدید، درس فیزیک پایه دوازدهم اضافه شده

ریاضی پایه دهم با استاد محمد مدينه

جلسه جدید، درس ریاضی پایه دهم اضافه شده

رفع اشکال ریاضی پایه چهارم

رفع اشکال ریاضی پایه چهارم

با همکاران اُستاد اَپ آشنا شوید

Image

مبین نت

Image

فضای کار اشتراکی آبی و سفید

Image

مرکز EBS سوئد

Image

برنامه توان هفت

Image

سازمان فنی و حرفه ای

Image

خانه جوان

Image

آکادمی مجازی ایرانیان

Image

فضای بیکران ایرسا

Image

فناوری اطلاعات باربد

ورود اساتید به پنل آموزش های الکترونیکی
تولید آموزش و کسب درآمد در اُستاد اَپ
آموزشی که نیاز دارید را پیدا نکردید؟

استاد اپ، استاد اول

  • آدرس دفتر مرکزی: اصفهان - چهارباغ بالا – نرسیده به چهار راه نظر – طبقه فوقانی بانک تجارت – طبقه دوم
  • هم اکنون با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۰۹۴۸۵۳۱
  • ایمیل: info@ostaadapp.com