Image

دوره های ورزش و حرکات اصلاحی همراه با 500 دوره مجازی دیگر همین حالا در استاد اپ

آموزش مجازی استاد اپ

دوره های ورزش و حرکات اصلاحی همراه با 500 دوره مجازی دیگر همین حالا در استاد اپ

جدیدترین دوره ها

آموزش InDesign CC 2018

نرم‌افزار InDesign CC 2018 (ایندیزاین) ، قسمتی از پکیج طراحی گرافیک شرکت ادوبی (Adobe) است که به کمک این نرم‌افراز می‌توانید طراحی و اجرای صفحه آرایی ‌‌‌کتاب، روزنامه، بروشور، کاتالوگ و … را به صورت حرفه‌ای انجام دهید. فایل‌های ساخته شده در این نرم‌افزار قابلیت انتشار بصورت چاپی ا نیز دارا می‌باشند. در آموزش Indesign CC 2018 موارد زیر درس داده میشوند: شروع کار با Indesign و ایحاد صفحات فصل 1: شروع کار با نرم افزار ایندیزاین سی سی 2018 فصل 2: ایجاد یک سند و تنظیمات نمایشی آن فصل 3: ایجاد صفحات سند و تنظیمات مربوط به آن کار با متن و تصویر در اسناد فصل 4: پردازش و ویرایش متن فصل 5: کار با فونت و پاراگراف فصل 6: جای دهی تصاویر در سند کار با اشیاء و مدیریت رنگها فصل 7: کار با اشیاء و تنظیمات آن فصل 8: بررسی چند ابزار فصل 9: مدیریت رنگ در اسناد سبک، مسیرهای برداری و جدول فصل 10: ایجاد سبک برای خط دوره ترکیب اشیاء فصل 11: کار با مسیرهای برداری فصل 12: ایجاد جدول فصل 13: ایجاد سبک و تنظیمات آن چاپ و ذخیره با فرمتهای مختلف فصل 14: ویرایش سند قبل از چاپ فصل 15: خروجی گرفتن از سند

استاد شو

استاد شو، رویدادی آنلاین مخصوص کاربران اپلیکیشن استاد اپ با توجه به تنوع بالا و تعداد زیاد دوره‌های آموزشی استاد اپ، این امکان وجود دارد که بسیاری از کاربران اپلیکیشن علی‌رغم نیاز به بسیاری از دوره‌های آموزشی، از وجود آن‌ها در اپ بی‌اطلاع باشند؛ به همین دلیل رویدادی طراحی شد که ضمن معرفی دوره‌های استاد اپ، تعامل کاربران با اپلیکیشن و با یکدیگر را نیز افزایش دهد.بدین تریتب رویداد استاد شو متولد شد. در استاد شو قرار است چه اتفاقاتی بیوفتد؟! نقش‌آفرینان اصلی در رویداد استاد شو، کاربران و مشترکین اپلیکیشن استاد اپ هستند که تصمیم گرفته‌اند آموخته‌های خود را از طریق دوره‌های آموزش مجازی استاد اپ افزایش داده یا بهبود ببخشند.در استاد شو نیز قرار است آموخته‌های خود را در مقابل سایر کاربران اپ به چالش بکشند، بدین ترتیب که در هر قسمت از رویداد، یکی از دوره‌های آموزشی اپ انتخاب و پروژه‌ای بر اساس آموزش‌های دوره تعریف می‌شود و به کاربران فرصت داده می‌شود تا پروژه را انجام دهند و از طریق راه‌های ارتباطی استاد اپ ارسال کنند.تیم اجرایی استاد اپ هم با کمک اساتید دوره، پروژه‌های ارسالی را بررسی کرده و به 10 نفر برتر گواهینامه گذراندن دوره آموزش مجازی اعطا می‌کنند. برای دوره‌هایی که امکان صدور گواهینامه وجود ندارد نیز جوایزی متناسب با ماهیت آموزشی دوره به برگزیدگان اهدا خواهد شد.برای شرکت در چالش‌های استاد شو فقط کافی است اپلیکیشن استاد اپ را نصب کنید، دوره‌های آموزشی مورد علاقه خودتان را بگذرانید و رویداد استاد شو را دنبال کنید. استاد شو بصورت هفتگی از طریق خود اپلیکیشن استاد اپ منتشر خواهد شد.اتفاقات خوبی برای آموزش مجازی کشور در راه است، فرصت را از دست ندهید.

آموزش Illustrator CC

نرم‌افزار illustrator یک نرم‌افزار قدرتمند برای ترسیم و طراحی گرافیکی است که به هنرمندان، طراحان گرافیکی و حتی افراد تازه کار کمک می‌کند تا طرحهای خود بر روی وب یا برای چاپ (کتاب‌ها، بروشورها، کارتهای ویزیت و ...) به راحتی طراحی کنند. درضمن به دلیل اینکه در این نرم‌افزار ترسیمه‌ها برداری (Vector) می‌باشند طراحی‌های ایجاد شده را ‌ به راحتی و بدون از دست دادن کیفیت می‌توانید تغییر اندازه دهید. همچنین با استفاده از سایر نرم‌افزارهای Adobe درکنار این نرم افزار می‌توانید سریعتر و آسانتر طرح مورد نظر خود را ایجاد کنید. در نرم افزار آموزش ایلوستریتور به مطالب زیر آموزش داده میشوند:فصل اول : آشنایی با ایلوستریتور مقدمهمحیط نرم‌افزار Illustrator CCباز کردن فایلنوار ابزارنوار منوکار با پنل های illustratorجابه‌جایی و حذف پنلایجاد فضای کاریبستن سندخروج از نرم افزار Illustrator فصل دوم : به کار گیری و مدیریت رنگها‌ مدلهای رنگ ایلوستریتورتنظیمات رنگ سندافزودن رنگ ایجاد رنگ سراسریرنگ نقطه‌ایگروه رنگکتابخانه نمونه رنگهاimport و Export نمونه رنگهاپنل راهنمای رنگ فصل سوم : کار با اسناد (Documents)ایجاد سند برای چاپصفحه کاری و ویرایش آنخط کشها در ایلوستریتورخطوط راهنماشبکه توری یا Gridخطوط راهنمای هوشمند ابزارهای بزرگنمایی و دستایجاد دید فصل چهارم : انتخاب و تغییر فرم اشیاابزار انتخاب در ایلوستریتورابزار انتخاب مستقیمابزار انتخاب گروهیابزار عصای جادوییابزار کمندگروه کردن اشیامحیط ایزولهتغییر اندازه و چرخاندن تغییر شکل و فرمتکرار تحولاتبازتاب و اریب کردنتراز و تنظیم فاصله فصل پنجم : نحوه رنگ کردن و تنظیم خطوط پیرامونمدلهای رنگرنگ کردن در Illustratorرنگ خط پیرامونحذف رنگ شیحذف خط دور شیرنگهای طیفیذخیره نمونه طیفطیفهای آماده برگه Strokeابزار ضخامت (Width)‌برگه Gradientایجاد الگو Pattern فصل ششم : کار با مسیرهامسیر در ایلوستریتورابزار بیضیابزار ستارهابزار کمانتقسیم کردن مسیرمتصل کردن مسیرهای باز فصل هفتم : ایجاد اشکالرسم اشکال در ایلوستریتورایجاد اشکال ترکیبیابزار شکل سازابزار قلم موابزار مدادابزار قلم موی قطره‌ایهموارسازی مسیر فصل هشتم : کار با ابزار قلمابزار قلمرسم منحنی سادهاشکال مختلف ابزار قلمابزار تبدیل تقطه لنگرییک مثال عملیرنگ آمیزی مسیر فصل نهم : کار با متن د ر ایلوستریتورانواع متن در Illustratorمتن نقطه ایمتن محدوده ایتبدیل متن نقطه‌ای به متن محدوده ایتبدیل متن محدوده‌ای به متن نقطه‌ایویرایش متنپنل پاراگرافپنل سبک کاراکترایجاد متن بلوکیمتن داخل مسیرمتن روی مسیر بستهمتن روی مسیر بازتبدیل متن به مسیر فصل دهم : کار با لایه‌هالایه در ایلوستریتور چیست؟ساخت لایه جدیدپنجره خصوصیات لایهزیر لایهجابه‌جایی لایه‌هاحذف لایهقفل کردن یک لایهکپی کردن لایهنامرئی کردن لایه و چندین نکته دیگر در آموزش Illustrator CC

راه اندازی کسب و کار و بازاریابی_از ایده تا درآمد

امروزه شاهد گسترش چشمگیر کسب و کارهای استارتاپی هستیم و خبر موفقیت این نوع کسب و کارها روز به روز بیشتر به گوش می رسد. کسب و کار زمانی نمود پیدا می کند که تمرکز بر فروش بالا یا سود بیشتر باشد. اما چگونه می توان یک کسب و کار ایجاد کرد؟ چگونه یک ایده خام که حتی ممکن است ایده درجه یک و دسته اولی نباشد، می تواند به کسب و کار تبدیل شده و پولسازی کند؟ در دوره آموزش کسب و کار و بازاریابی ، قصدمان این است از یک ایده به پول برسیم. این دوره حاصل چکیده چندین استارتاپ معتبر ایران بعلاوه کتب کسب و کار و کارآفرینی می باشد و مورد استفاده همه ملت ایران است، نه محدودیت سنی، نه جنسی و نه تحصیلات دارد.تنها پیش نیاز های این دوره عبارتند از: پشت کار، عدم داشتن مانع ذهنی برای موفقیت و تسلیم نشدن بعد از شکست است. پیش نیاز این دوره یک ذهن آماده برای کسب درآمد می باشد و برای همه مردم اعم از مرد و زن و در همه سنین مناسب است.

استاد اپ چیست ؟

درباره استاد اپ

استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک روزانه و ماهیانه است. استاد اپ بیش از 500 دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا 48 ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی استاد اپ دسترسی پیدا کنید. 

استاد اپ چه چیزهایی آموزش می دهد؟

استاد اپ با کمک اساتید برجسته و محتوای با کیفیت، دوره هایی را به صورت دسته بندی شده برای تمام اعضای خانواده، در مدیریت و کسب و کار، فناوری اطلاعات، نجوم، هنر و صنایع دستی، زبان خارجی، روانشناسی و خانواده و کودک، آشپزی، کتاب صوتی، ورزش و ...  را به شما ارائه می کند. 

آموزش مجازی مبتدی تا پیشرفته با گواهینامه رسمی

بیش از 440 دوره آموزشی مجازی به صورت ویدیو و صوت از سطوح مبتدی تا پیشرفته در استاد اپ ارائه شده اند و برای برخی از آنها گواهینامه های رسمی آموزشی نیز در نظر گرفته شده است.

کتاب صوتی، پادکست، پخش های آنلاین

مجموعه ای از کتابهای صوتی و پادکستهای آموزشی در استاد اپ عرضه شده شده است. پخش آنلاین تلسکوپ، میکروسکوپ، رویدادهای آموزشی، وبینار و ... برای استاد اپ در نظر گرفته شده است.

استاد اپ، سوپر اپ آموزش مجازی

همه مهارتهای لازم را یکجا داشته باشید!!!!

صدها دوره آموزشی

450 دوره های آموزشی مجازی با کیفیت بالا

آموزش برای همه

برای همه اعضای خانواده، برای همه مشاغل

اشتراک نامحدود

با یک هزینه اندک، به همه خدمات دسترسی نامحدود داشته باشید
Image

آموزش مهارتهای کاربردی

با ترکیبی از آموزشهای روزانه و دوره های مجازی، برنامه های رادیویی و تلویزیونی

خدمات خاص آموزشی

پخش زنده رویدادهای آموزشی، ویژه برنامه های کنکور، رقابتهای آموزشی

گواهینامه معتبر

می توانید برای دوره های منتخب گواهینامه معتبر دریافت کنید

پرطرفدارترین دوره ها

آموزش InDesign CC 2017

نرم‌افزار InDesign CC 2017 (ایندیزاین) ، قسمتی از پکیج طراحی گرافیک شرکت ادوبی (Adobe) است که به کمک این نرم‌افراز می‌توانید طراحی و اجرای صفحه آرایی ‌‌‌کتاب، روزنامه، بروشور، کاتالوگ و … را به صورت حرفه‌ای انجام دهید. فایل‌های ساخته شده در این نرم‌افزار قابلیت انتشار بصورت چاپی ا نیز دارا می‌باشند. در آموزش Indesign CC 2017 موارد زیر درس داده میشوند: شروع کار با Indesign و ایحاد صفحات فصل 1: شروع کار با نرم افزار ایندیزاین سی سی 2017  فصل 2: ایجاد یک سند و تنظیمات نمایشی آن  فصل 3: ایجاد صفحات سند و تنظیمات مربوط به آن کار با متن و تصویر در اسناد فصل 4: پردازش و ویرایش متن فصل 5: کار با فونت و پاراگراف فصل 6: جای دهی تصاویر در سند کار با اشیاء و مدیریت رنگها فصل 7: کار با اشیاء و تنظیمات آن فصل 8: بررسی چند ابزار فصل 9: مدیریت رنگ در اسناد سبک، مسیرهای برداری و جدول فصل 10: ایجاد سبک برای خط دوره ترکیب اشیاء فصل 11: کار با مسیرهای برداری فصل 12: ایجاد جدول فصل 13: ایجاد سبک و تنظیمات آن چاپ و ذخیره با فرمتهای مختلف فصل 14: ویرایش سند قبل از چاپ فصل 15: خروجی گرفتن از سند

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

محتوای این بسته به این صورت تدوین شده است که در مرحله اول کمک می کند شما به عنوان یک کارآفرین اینترنتی فعالیت خود را با ایجاد وبسایت حرفه ای شروع کرده و در بازار رقابتی رشد کنید. به این منظور آموزشهای متعدد و کاربردی برای راه اندازی وب سایت با وردپرس، معیارهای انتخاب دامنه و هاست مناسب، معرفی بخشها و کارکردهای اصلی سایت، نکات اصلی برای راه اندازی و موفقیت فروشگاه اینترنتی، انواع محصولات و روشهای فروش آنها، ایجاد صفحه محصول حرفه ای در فروشگاه اینترنتی، زیبایی سایت، اتصال انواع درگاههای پرداخت ، انواع سیستم های ارسال محصولات، ارسال خودکار پیامک از فروشگاه شما برای مشتری با انواع متنها برای حالت های مختلف، راه اندازی پشتیبانی آنلاین برای سایت و بسیاری موارد ریز و درشت کاربردی دیگر آورده شده است. بعد از راه اندازی سایت مناسب، انواع روشهای کاربردی و البته رایگان و یا بسیار ارزان قیمت برای بهینه سازی سایت و ارتقا جایگاه آن در نتایج جستجو و بازاریابی اینترنتی ارائه شده است. مواردی همچون تکنیکهای اساسی استفاده از شبکه های اجتماعی، بهینه سازی حرفه ای سایت فروشگاه اینترنتی شما، انواع روشهای ایجاد ترافیک رایگان و پولی برای سایت، انواع تبلیغات، انواع روشهای بازاریابی اینترنتی، بازاریابی ایمیلی، معرفی سایت به دایرکتوریها و موتورهای جستجو و بسیاری ترفند های دیگر. در این میان انواع سایتهای مفیدی که میتوانید از آنها برای بهبود سایت خود به رایگان کمک بگیرید نیز معرفی شده اند.

استاد اپ چه می کند؟

با همکاران اُستاد اَپ آشنا شوید

Image

مبین نت

Image

مرکز EBS سوئد

Image

سازمان فنی و حرفه ای

Image

آکادمی مجازی ایرانیان

Image

هاب اصفهان

Image

فناوری اطلاعات باربد