Image

دوره های ورزش و حرکات اصلاحی همراه با 500 دوره مجازی دیگر همین حالا در استاد اپ

آموزش مجازی استاد اپ

دوره های ورزش و حرکات اصلاحی همراه با 500 دوره مجازی دیگر همین حالا در استاد اپ

جدیدترین دوره ها

آموزش InDesign CC 2018

نرم‌افزار InDesign CC 2018 (ایندیزاین) ، قسمتی از پکیج طراحی گرافیک شرکت ادوبی (Adobe) است که به کمک این نرم‌افراز می‌توانید طراحی و اجرای صفحه آرایی ‌‌‌کتاب، روزنامه، بروشور، کاتالوگ و … را به صورت حرفه‌ای انجام دهید. فایل‌های ساخته شده در این نرم‌افزار قابلیت انتشار بصورت چاپی ا نیز دارا می‌باشند. در آموزش Indesign CC 2018 موارد زیر درس داده میشوند: شروع کار با Indesign و ایحاد صفحات فصل 1: شروع کار با نرم افزار ایندیزاین سی سی 2018 فصل 2: ایجاد یک سند و تنظیمات نمایشی آن فصل 3: ایجاد صفحات سند و تنظیمات مربوط به آن کار با متن و تصویر در اسناد فصل 4: پردازش و ویرایش متن فصل 5: کار با فونت و پاراگراف فصل 6: جای دهی تصاویر در سند کار با اشیاء و مدیریت رنگها فصل 7: کار با اشیاء و تنظیمات آن فصل 8: بررسی چند ابزار فصل 9: مدیریت رنگ در اسناد سبک، مسیرهای برداری و جدول فصل 10: ایجاد سبک برای خط دوره ترکیب اشیاء فصل 11: کار با مسیرهای برداری فصل 12: ایجاد جدول فصل 13: ایجاد سبک و تنظیمات آن چاپ و ذخیره با فرمتهای مختلف فصل 14: ویرایش سند قبل از چاپ فصل 15: خروجی گرفتن از سند

استاد شو

استاد شو، رویدادی آنلاین مخصوص کاربران اپلیکیشن استاد اپ با توجه به تنوع بالا و تعداد زیاد دوره‌های آموزشی استاد اپ، این امکان وجود دارد که بسیاری از کاربران اپلیکیشن علی‌رغم نیاز به بسیاری از دوره‌های آموزشی، از وجود آن‌ها در اپ بی‌اطلاع باشند؛ به همین دلیل رویدادی طراحی شد که ضمن معرفی دوره‌های استاد اپ، تعامل کاربران با اپلیکیشن و با یکدیگر را نیز افزایش دهد.بدین تریتب رویداد استاد شو متولد شد. در استاد شو قرار است چه اتفاقاتی بیوفتد؟! نقش‌آفرینان اصلی در رویداد استاد شو، کاربران و مشترکین اپلیکیشن استاد اپ هستند که تصمیم گرفته‌اند آموخته‌های خود را از طریق دوره‌های آموزش مجازی استاد اپ افزایش داده یا بهبود ببخشند.در استاد شو نیز قرار است آموخته‌های خود را در مقابل سایر کاربران اپ به چالش بکشند، بدین ترتیب که در هر قسمت از رویداد، یکی از دوره‌های آموزشی اپ انتخاب و پروژه‌ای بر اساس آموزش‌های دوره تعریف می‌شود و به کاربران فرصت داده می‌شود تا پروژه را انجام دهند و از طریق راه‌های ارتباطی استاد اپ ارسال کنند.تیم اجرایی استاد اپ هم با کمک اساتید دوره، پروژه‌های ارسالی را بررسی کرده و به 10 نفر برتر گواهینامه گذراندن دوره آموزش مجازی اعطا می‌کنند. برای دوره‌هایی که امکان صدور گواهینامه وجود ندارد نیز جوایزی متناسب با ماهیت آموزشی دوره به برگزیدگان اهدا خواهد شد.برای شرکت در چالش‌های استاد شو فقط کافی است اپلیکیشن استاد اپ را نصب کنید، دوره‌های آموزشی مورد علاقه خودتان را بگذرانید و رویداد استاد شو را دنبال کنید. استاد شو بصورت هفتگی از طریق خود اپلیکیشن استاد اپ منتشر خواهد شد.اتفاقات خوبی برای آموزش مجازی کشور در راه است، فرصت را از دست ندهید.

آموزش Illustrator CC

نرم‌افزار illustrator یک نرم‌افزار قدرتمند برای ترسیم و طراحی گرافیکی است که به هنرمندان، طراحان گرافیکی و حتی افراد تازه کار کمک می‌کند تا طرحهای خود بر روی وب یا برای چاپ (کتاب‌ها، بروشورها، کارتهای ویزیت و ...) به راحتی طراحی کنند. درضمن به دلیل اینکه در این نرم‌افزار ترسیمه‌ها برداری (Vector) می‌باشند طراحی‌های ایجاد شده را ‌ به راحتی و بدون از دست دادن کیفیت می‌توانید تغییر اندازه دهید. همچنین با استفاده از سایر نرم‌افزارهای Adobe درکنار این نرم افزار می‌توانید سریعتر و آسانتر طرح مورد نظر خود را ایجاد کنید. در نرم افزار آموزش ایلوستریتور به مطالب زیر آموزش داده میشوند:فصل اول : آشنایی با ایلوستریتور مقدمهمحیط نرم‌افزار Illustrator CCباز کردن فایلنوار ابزارنوار منوکار با پنل های illustratorجابه‌جایی و حذف پنلایجاد فضای کاریبستن سندخروج از نرم افزار Illustrator فصل دوم : به کار گیری و مدیریت رنگها‌ مدلهای رنگ ایلوستریتورتنظیمات رنگ سندافزودن رنگ ایجاد رنگ سراسریرنگ نقطه‌ایگروه رنگکتابخانه نمونه رنگهاimport و Export نمونه رنگهاپنل راهنمای رنگ فصل سوم : کار با اسناد (Documents)ایجاد سند برای چاپصفحه کاری و ویرایش آنخط کشها در ایلوستریتورخطوط راهنماشبکه توری یا Gridخطوط راهنمای هوشمند ابزارهای بزرگنمایی و دستایجاد دید فصل چهارم : انتخاب و تغییر فرم اشیاابزار انتخاب در ایلوستریتورابزار انتخاب مستقیمابزار انتخاب گروهیابزار عصای جادوییابزار کمندگروه کردن اشیامحیط ایزولهتغییر اندازه و چرخاندن تغییر شکل و فرمتکرار تحولاتبازتاب و اریب کردنتراز و تنظیم فاصله فصل پنجم : نحوه رنگ کردن و تنظیم خطوط پیرامونمدلهای رنگرنگ کردن در Illustratorرنگ خط پیرامونحذف رنگ شیحذف خط دور شیرنگهای طیفیذخیره نمونه طیفطیفهای آماده برگه Strokeابزار ضخامت (Width)‌برگه Gradientایجاد الگو Pattern فصل ششم : کار با مسیرهامسیر در ایلوستریتورابزار بیضیابزار ستارهابزار کمانتقسیم کردن مسیرمتصل کردن مسیرهای باز فصل هفتم : ایجاد اشکالرسم اشکال در ایلوستریتورایجاد اشکال ترکیبیابزار شکل سازابزار قلم موابزار مدادابزار قلم موی قطره‌ایهموارسازی مسیر فصل هشتم : کار با ابزار قلمابزار قلمرسم منحنی سادهاشکال مختلف ابزار قلمابزار تبدیل تقطه لنگرییک مثال عملیرنگ آمیزی مسیر فصل نهم : کار با متن د ر ایلوستریتورانواع متن در Illustratorمتن نقطه ایمتن محدوده ایتبدیل متن نقطه‌ای به متن محدوده ایتبدیل متن محدوده‌ای به متن نقطه‌ایویرایش متنپنل پاراگرافپنل سبک کاراکترایجاد متن بلوکیمتن داخل مسیرمتن روی مسیر بستهمتن روی مسیر بازتبدیل متن به مسیر فصل دهم : کار با لایه‌هالایه در ایلوستریتور چیست؟ساخت لایه جدیدپنجره خصوصیات لایهزیر لایهجابه‌جایی لایه‌هاحذف لایهقفل کردن یک لایهکپی کردن لایهنامرئی کردن لایه و چندین نکته دیگر در آموزش Illustrator CC

راه اندازی کسب و کار و بازاریابی_از ایده تا درآمد

امروزه شاهد گسترش چشمگیر کسب و کارهای استارتاپی هستیم و خبر موفقیت این نوع کسب و کارها روز به روز بیشتر به گوش می رسد. کسب و کار زمانی نمود پیدا می کند که تمرکز بر فروش بالا یا سود بیشتر باشد. اما چگونه می توان یک کسب و کار ایجاد کرد؟ چگونه یک ایده خام که حتی ممکن است ایده درجه یک و دسته اولی نباشد، می تواند به کسب و کار تبدیل شده و پولسازی کند؟ در دوره آموزش کسب و کار و بازاریابی ، قصدمان این است از یک ایده به پول برسیم. این دوره حاصل چکیده چندین استارتاپ معتبر ایران بعلاوه کتب کسب و کار و کارآفرینی می باشد و مورد استفاده همه ملت ایران است، نه محدودیت سنی، نه جنسی و نه تحصیلات دارد.تنها پیش نیاز های این دوره عبارتند از: پشت کار، عدم داشتن مانع ذهنی برای موفقیت و تسلیم نشدن بعد از شکست است. پیش نیاز این دوره یک ذهن آماده برای کسب درآمد می باشد و برای همه مردم اعم از مرد و زن و در همه سنین مناسب است.

استاد اپ چیست ؟

درباره استاد اپ

استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک روزانه و ماهیانه است. استاد اپ بیش از 500 دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا 48 ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی استاد اپ دسترسی پیدا کنید. 

استاد اپ چه چیزهایی آموزش می دهد؟

استاد اپ با کمک اساتید برجسته و محتوای با کیفیت، دوره هایی را به صورت دسته بندی شده برای تمام اعضای خانواده، در مدیریت و کسب و کار، فناوری اطلاعات، نجوم، هنر و صنایع دستی، زبان خارجی، روانشناسی و خانواده و کودک، آشپزی، کتاب صوتی، ورزش و ...  را به شما ارائه می کند. 

آموزش مجازی مبتدی تا پیشرفته با گواهینامه رسمی

بیش از 440 دوره آموزشی مجازی به صورت ویدیو و صوت از سطوح مبتدی تا پیشرفته در استاد اپ ارائه شده اند و برای برخی از آنها گواهینامه های رسمی آموزشی نیز در نظر گرفته شده است.

کتاب صوتی، پادکست، پخش های آنلاین

مجموعه ای از کتابهای صوتی و پادکستهای آموزشی در استاد اپ عرضه شده شده است. پخش آنلاین تلسکوپ، میکروسکوپ، رویدادهای آموزشی، وبینار و ... برای استاد اپ در نظر گرفته شده است.

استاد اپ، سوپر اپ آموزش مجازی

همه مهارتهای لازم را یکجا داشته باشید!!!!

صدها دوره آموزشی

450 دوره های آموزشی مجازی با کیفیت بالا

آموزش برای همه

برای همه اعضای خانواده، برای همه مشاغل

اشتراک نامحدود

با یک هزینه اندک، به همه خدمات دسترسی نامحدود داشته باشید
Image

آموزش مهارتهای کاربردی

با ترکیبی از آموزشهای روزانه و دوره های مجازی، برنامه های رادیویی و تلویزیونی

خدمات خاص آموزشی

پخش زنده رویدادهای آموزشی، ویژه برنامه های کنکور، رقابتهای آموزشی

گواهینامه معتبر

می توانید برای دوره های منتخب گواهینامه معتبر دریافت کنید

پرطرفدارترین دوره ها

دوره mini MBA در مدیریت اجرایی

دوره مجازی فشرده MBA در یک ماه با گرایش اجرایی توسط آکادمی مجازی ایرانیان و مرکز EBS سوئد با چکیده ای کاربردی از دوره پیشرفته “مدیریت عالی کسب و کار-MBA” طراحی شده است. این دوره به مدیران پرمشغله و کارآفرینان کمک می کند تا خیلی سریع راه حل برخی از مسایل اساسی کسب و کارشان را کشف کنند و دروازه ورود به موفقیتهای بیشتر را باز کنند. این دوره هر بار به روز می شود و سالهاست با استقبال گسترده علاقه مندان همراه است. چنانچه مدیر عامل یا مدیر اجرائی یک سازمان هستید، این گرایش برای شما مناسب است. در این گرایش شما ابتدا با رهبری و مدیریت برای ایجاد تغییرات کسب و کار آشنا می شوید. همچنین نحوه عبور از مقاومت ها، مدیریت استراتژیک، چرخش از مسیرهای غلط و … را می آموزید. سپس به سراغ بازاریابی تخصصی نسل سوم می روید و با فرایند ارائه و فروش محصولاتتان با کمک راه های عملی آشنا می شوید. بخشهای اصلی از مفهوم عمیق تفکر استراتژیک و برنامه ریزی استراتژیک را به عنوان بالهای مدیریت استراتژیک یاد می گیرید و نهایتا بهترین نحوه تعامل سازنده با کارکنان سازمان را در بخش مدیریت منابع انسانی فرا خواهید گرفت. برای دریافت گواهینامه دوره، پس از انجام پروژه ها، آنها را برای ما ارسال کنید تا توسط اساتید دوره مورد بررسی قرار گیرند. در صورت کسب امتیاز لازم از اساتید، شما سه گواهینامه رسمی بین المللی قابل استعلام برای 100 ساعت آموزش مجازی از EBS سوئد ، سازمان فنی و حرفه ای و آکادمی مجازی ایرانیان دریافت می کنید. برای دریافت گواهینامه این دوره در بخش درخواست پشتیبانی، گزینه درخواست گواهینامه اقدام کنید.  این دوره آموزشی شامل ویدئو و صوت می باشد.

آموزش InDesign CC

نرم‌افزار InDesign‌ (ایندیزاین) ، قسمتي از پکيج طراحي گرافيک شرکت ادوبي (Adobe) است که به کمک اين نرم‌افراز مي‌توانيد طراحي و اجراي صفحه آرايي ‌‌‌کتاب، روزنامه، بروشور، کاتالوگ و … را به صورت حرفه‌اي انجام دهيد. فايل‌هاي ساخته شده در اين نرم‌افزار قابليت انتشار بصورت چاپي ا نیز دارا مي‌باشند. در نرم افزار آموزش ایندیزاین نسخه CC موارد زیر درس داده میشوند: جلسه 1: شروع کار با نرم افزار ایندیزایناجراي نرم افزار Indesignآشنايي با نماي ظاهرينحوه نمايش پانل هاباز کردن سند در ایندیزاینوارد نمودن تصوير در سندنمايش چند سند بصورت همزمانذخيره سازي ابتدايي سند جلسه 2: ايجاد يک سند و تنظيمات نمايشي آنايجاد يک سند جديدتغيير ابعاد و خصوصيات سنداستفاده از بزرگ نمايي و کوچک نمايينحوه نمايش خطوط راهنماتنظيمات خطوط راهنمااستفاده از شبکه بنديکار با پانل اطلاعات Indesign جلسه 3: ايجاد صفحات سند و تنظيمات مربوط به آن کار با پانل Page در ایندیزاینافزودن صفحه به سندافزودن چندين صفحه به سندجستجو ميان صفحاتجابجايي و حذف صفحاتکار با دو صفحه اي هاچرخاندن صفحه هاايجاد و مديريت سرلوحهدرج شماره صفحه و خصوصيات آنخصوصيات شماره فصل هاساخت کتاب در Indesign جلسه 4: پردازش و ويرايش متنکار با ابزار Typeنوشتن در کادرهاي چند ضلعينوشتن روي يک مسيروارد کردن متن از نرم افزارهاي ديگرمتون سرريز شده و اتصال چند کادر متنيکپي کردن و جابجايي متنتغيير دادن فونت در Indesignتغييرات ظاهري فونتتنظيمات پاراگرافها در ایندیزاینبولت گذاري و شماره گذاري پاراگرافهاتنظيم خصوصيات کادر متنينمايان کردن کاراکترها و متون مخفيچيدن متن در اطراف تصويرايجاد خط دوره از نوشته جلسه 5: جاي دهي تصاوير در سندجاي دهي تصاوير و تنظيماتوارد کردن لايه هاي تصاوير به سندانتخاب و جابجايي کادرها و تصاويرکپي از تصاوير و انتقال آن به سندپانل لينک و مديريت تصاويريوند داده شدهساخت کادرهاي ترکيبي براي جاي دهي تصاويرايجاد کادر با استفاده از حط دوره در ایندیزاین جلسه 6: کار با اشياء و تنظيمات آنرسم اشکال چندضلعي و اضافه کردن تصوير به آنرسم خطوط و نحوه کار با پانل Strokeکار با نقاط لنگري تصاويرتغيير اندازه شکل با ابزارابزار Free Transformابزار Rotate در Indesignابزار Scale در ایندیزاینابزار Shearجاي دهي تصاوير بين متون جلسه 7: مديريت رنگ در اسناداعمال تنظيمات رنگرنگ آميزي اشياءانتخاب رنگ با ابزار قطره چکانکار با پانل Swatchesتنظيم شدت رنگ در Indesignساخت شيب رنگکار با پانل Kuler در ایندیزاینOverprinting Colorسنجش رنگ قبل از چاپ جلسه 8: ايجاد سبک براي خط دوره ترکيب اشياءايجاد سبک براي خط دورهکار با ابزار شيب رنگ در ایندیزاینترکيب و اختلاط اشياءمحو کردن اشياء با ابزار Feather جلسه 9: کار با مسيرهاي برداري و ايجاد جدولرسم خطوط برداري با ابزار Penانتخاب و جابجايي نقاطتبديل نفاط زاويه دار به نقاط هموارافزودن/ حذف نقاط عطفکار با ابزار Smoothکار با ابزار Pencilکار با مسيرهاي برشيساخت جدول در Indesignتبديل متن به جدول در ایندیزاینتبديل جدول به متنوارد کردن جدول از برنامه هاي ديگرروش انتخاب المانهاي جدولکار با پانل Tableتنظيم خانه هاي سطر و ستون جدولادغام و تکثير خانه هاي جدول جلسه 10: ايجاد سبک و تنظيمات آنکار با ابزارهاي Content Collector و Content Placerايجاد يک سبک در Indesignايجاد سبک براي يکاراگرافايجاد سبک براي يک شيءاضافه کردن سبک از يک سند ديگرکار با Quick Apply جلسه 11: ويرايش سند قبل از چاپغلط گيري املايي در ایندیزاینجستجو متن با فونت مشخصکار با دستور Find/Changeساخت سبک GREPساخت سبک Glyphجستجو براي اشياءدر کنار هم نگه داشتن چند پاراگرافافزودن پانوشتيادداشت گذاري در سند جلسه 12: خروجي گرفتن از سندخروجي گرفتن از سند در Indesignآشنايي با فرمت هاي خروجيتنظيمات عمومي PDFآشنايي با تنظيمات فشره سازيآشنايي با تنظيمات چاپ کارک هاتنظيمات امنيتي PDFذخيره با فرمت EPSذخيره با فرمت SWF در ایندیزاین

استاد اپ چه می کند؟

با همکاران اُستاد اَپ آشنا شوید

Image

مبین نت

Image

مرکز EBS سوئد

Image

سازمان فنی و حرفه ای

Image

آکادمی مجازی ایرانیان

Image

هاب اصفهان

Image

فناوری اطلاعات باربد